KMC members selected for master sergeant promotion


***image1*** Elledge, Brett D.
Ensign, Scott W. II
Evans, James W. Jr.
Farinas, Felix L. Jr.
Felice, Jeffrey M.
Fell, William S.
Flood, Daniel R.
Fogleman, Todd W.
Folkerts, David R.
Freeman, James T.
Freeman, Jeffrey A.
Freeman, Steven L.
Freeman, Theresa B.
Frey, Christopher W.
Gil, Sergio
Gimenez, Christopher
Gonzalez, Herminio Jr.
Granger, Gary D.
Graves, Brian K.
Green, Carlton A.
Greenlee, James W.
Hagar, David L.
Hall, Thomas A. Jr.
Ham, John L.
Hawkins, Davina T.
Hedden, Benjamin W.
Hoffman, Phillip P.
Holowka, Frank D.
Humphrey, Robert C.
Hunter, Amy L.
Iams, Steven W.
Infante, Chad R.
Jensen, Darin P.
Johnson, Melissa F.
Jones, Derrick
Jude, Lawrence F.
Kalakay, Christopher
Kerckhoff, Paul E.
Kernodle, Jeffrey S.
Khan, Anthony
King, James E.
Klaver, Clayton L.
Kolcun, Daniel J.
Kracke, Dean W.
Kruczkowski, Wojciech
Kwiatkowski, Vernon J.
Lara, Raymond C.
Leach, Marc B.
Lilley, Wayne M.
Lindsey, Rodney L.
Lingafelter, Duaine A.
Lopez, Michael B.
Louviere, Daniel A. Jr.
Love, Benjamin J.
Love, James E. Jr.
Lowder, William J.

Maier, Brian A.
Malley, Candy S.
Marbry, Michael T.
March, Charles T.
Martin, Abram R. Jr.
Matthews, Marten R.
McBee, Jimmy W.
McEwan, David R. Jr.
McGaugh, Paul D.
McGinnes, Leticia
McGuire, Lee A. Jr.
McHugh, Brian T.
McNeil, Michael J.
Messina, Michael R.
Miller, Kelvin L.
Miner, Robert S.
Monzon, Darius B.
Moreno, Jesse S.
Morris, Jade Crystal
Murdoch, Timothy J.
Muskett, Dawn M.
Nichols, Bonnie L.
Nunn, George M.
Odom, Victor D.
Owen, Christopher A.
Pardee, Tommy H. Jr.
Parrish, Angelo E.
Payne, Jeffery E.
Perez, Joseph P. Jr.
Perezbadillo, Omar
Pianga, Angeline M.
Pilialoha, Rita K.
Pineda, Joe D.
Pope, Chad A.
Potter, David A.
Puckett, Richard C.
Ralph, Richard C.
Reissig, Thomas F.
Revell, James W. Jr.
Richardson, Kevin L.
Roehl, Ronald F.
Rogers, Harlan F.
Rose, William S.
Rubio, Diane M.
Ruland, Dustin X.
Saunders, Daniel K.
Simmons, Steven D.
Smith, Gregory S.
Smith, Honor R.
Smith, Troi D.
Sparkman, Travis N.
Stack, Richard J.
Stroup, Travis J.
Swedlund, Paul D.
Szekely, Gary R.
Teeter, Dale B.
Terruso, Victor J.
Textor, Gerald E.
Thomas, Charvelle
Thomas, Dexter R.
Thompson, Shawn T.
Torresgomez, Janette
Tuttle, Edward W. Jr.
Urbanski, Jeffrey C.
Varano, Anthony J. Jr.
Vargas, Juan D. Jr.
Vargas, Pamala G.
Vasquez, Martin
Vaughn, Kevin L.
Ventrone, Thomas B.
Vossmer, Chris D.
Waggoner, James H.
Watson, Caroline A.
Wells, Stevie W.
Wendt, Nathan J.
Wertz, Jack R. III
West, Linda
White, Heath C.
White, John S.
Williams, Kimberly B.
Woodard, Mary M.
Woodburn, James
Woodland, Steven C.
Wright, Kristine S.
York, Gerald C. Jr.
Young, Kevin L.
Zalace, Galen J.
Zeigler, Martin L. Jr.
Ackerman, Glenn F.
Allen, Marc E.
Allum, David C.
Anschutz, Wayne R.
Averette, Marion W. Jr.
Bahr, Louis
Bailey, Chad L.
Baker, Michelle M.
Baldwin, Kirk E.
Ball, Marlon A.
Barks, Christopher M.
Barth, Mark J.
Barton, Shelly R.
Bass, Joanne Sue
Bass, Theodore E.
Begeman, Ray A.
Bell, Jacqueline
Bell, Ryan J.
Berdis, David J.
Biermann, Edward A.
Billings, Brenda J.
Blackwell, Jason D.
Boda, John J.
Bolin, Gerald T.
Boutin, Steven P.
Bower, Robert B.
Brace, Timothy P.
Brown, Derrick A.
Burrows, John E.
Carroll, Philip III
Casper, Jeffrey A.
Castaneda, Feliciano D.
Christianson, Clarence
Cisneros, Eddie
Clark, James G.
Clemmons, Brad A.
Cobb, Jeffrey W.
Coleman, Taniekia M.
Comerford, Gordon T.
Connor, Richard H.
Cooper, Rebecca A.
Cousins, Robin N.
Crawford, William J.
Cruz, Norberto
Csornok, Philip D.
Cunningham, Christopher W.
Daniels, Christopher S.
Davis, Phillip E.
Dellorusso, Steven S.
Delossantos, Romeo R.
Dicalogero, Paul A.
Dishman, William G.
Dodrill, Ervin B. Jr.
Donnelly, Wayne D.
Dorsey, Lesile L.
Dunson, Norman L.
Edwards, Charles A.